CESTOVANIE S IBEROGASTOM

Usmievavý muž

Zoberte si so sebou Iberogast

Keď idete na výlet, skúmanie nových a fascinujúcich miest môže byť pre dráždivý žalúdok niekedy priveľa. Možno sa pýtate – prečo ma trápi brucho? Počas cesty môžu na váš gastrointestinálny trakt vplývať neznáme spúšťače, ako sú nové prísady, nie úplne zohriate jedlo alebo pouličné jedlo pripravené v pochybných hygienických podmienkach. Tieto faktory môžu viesť k žalúdočným problémom, hlavne ak máte diagnostikované nejaké ochorenie gastrointestinálneho traktu, napríklad jeho funkčnú poruchu.

Ako ušetriť žalúdok nepríjemných prekvapení? Nezabudnite si do cestovnej lekárničky pribaliť Iberogast. Iberogast vďaka holistickému prístupu a prírodnému zloženiu s výťažkami z deviatich liečivých rastlín poskytuje rýchlu a efektívnu úľavu od viacerých príznakov v zažívacom systéme súčasne, napríklad od bolesti brucha a kŕčov, ťažkosti, žalúdočnej nevoľnosti, nadúvania a flatulencie (plynatosti). A čo viac, šikovná fľaštička lieku Iberogast sa ľahko zmestí aj do najmenšej batožiny.

Nezabudnite – keď sa žalúdok vydá na výlet, mala by ho sprevádzať sila prírody – vyberte si Iberogast.

Iberogast

Poruchy gastrointestinálneho traktu sú obvykle nielen mimoriadne nepríjemné a spojené s mnohými ťažkosťami, ale navyše často komplikujú prirodzený každodenný život. Našťastie máme Iberogast: kombinácia deviatich liečivých rastlín lieči základné príčiny aj nepríjemné príznaky.

Všetko o lieku Iberogast

Balenie lieku Iberogast

Majte liek Iberogast stále poruke!

Iberogast